התקנות DELTA-HPH 2017

בחברת זיקוק שמנים ודלקים מהמובילות בישראל.

סומת אינטגרציה סיימה לאחרונה פרויקט התקנת מערכות אלפסק מתוצרת דלתא מסדרת HPH בחברת זיקוק שמנים ודלקים מהמובילות בישראל.

פתרון מערכות דלתא נתן מענה לבעיות באיכות החשמל שאפיינו את מתקני הלקוח. הפתרון מספק מענה להמשכיות עסקית עבור מערכות שליטה ובקרה ותשתיות ה IT  התומכות במתקני הלקוח ושיפור היעילות והאמינות התפעולית שלהם.

המערכות שהותקנו הינם מסדרת דלתא HPH בהספקים של עד 80kva, בעלי מקדם הספק מקסימלי 1 כאשר kVA=kW)), נצילות מערכות של 96% AC-AC, ורמת הרמוניות נמוכה ביותר iTHD<3%

המערכות הותקנו בקונפיגורציה Stand Alon  הכוללות מצברים אינטגרליים.

מערכות האלפסק כוללות מערכת שליטה ובקרה בפרוטוקול תקשורת מסוגMODBUS  המאופיינת באתר הלקוח.

מערכות HPH של דלתא מותקנות באתרים קריטיים נוספים במגזר התעשייה בישראל ובעולם כמו במגזר נפט וגז המשקיעים בתשתיות פיסיות קריטיות. לפתרונות UPS יש ביקוש גדול במגזרים אלה.

מערכות HPH  מתוצרת דלתא זכו במספר תארים יוקרתיים כ  Best-in-class בתחום הגנת מערכות חשמל עם מקסימום הספק ונצילות.

מאחורי כל תכנון כביר יש תשובה, מערכות מסדרת online double-conversion HPH (המרה כפולה) מהווים את הפתרון ליישומים קריטיים ותשתיות IT  אצל לקוחות קטנים ובינוניים הדורשים אמינות מרבית לאנרגיה זמינה במקסימום נצילות, ובמינימום זמן עלות-בעלות כוללת (TCO).

מערכות אלפסק מסוג דלתא מהוות כיום פתרון אידאלי למגוון רחב מאוד של צרכנים כגון: חדרי מחשוב, ציוד תעשייתי, מפעלים, מערכות תקשורת נרחבות, מתקנים רפואיים, מתקני בקרה ועוד.

מאז הושק דגם ה HPH  בשנת 2013 – הוא הותקן אצל לקוחות רבים ומגוונים בארץ ובעולם כגון: צרכנים ביטחוניים, חדרי בחשב במפעלי הייטק רבים, מפעים תעשייתיים ועוד.

כל הזכויות שמורות ל Somet © 2011

נוצר על ידי Propoza - מיתוג ואסטרטגיה שווקית

נבנה ע"י Vital - בניית אתרים